O nas – old

Pokoje Gościnne Zmierzch jest miejscem usytuowanym w ścisłym centrum komunikacyjnym. Dzięki doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP, Międzynarodowych Targów Lubelskich, Aqua Lublin, Areny Lublin, a także uczelni takich jak Politechnika Lubelska czy Uniwersytet Przyrodniczy, stanowi idealną bazę noclegową dla firm, studentów oraz turystów.

Do dyspozycji oddajemy 30 miejsc noclegowych w pokojach od jednoosobowego do czteroosobowego każdy z prywatną łazienką, TV oraz dostępem do Wi-Fi.

Pokoje wyposażone są w szafę lub komodę, stolik, krzesła lub taborety, posłanie, w niektórych znajdują się lodówki. Każdy z nich mieści łazienkę z prysznicem.

W obiekcie do dyspozycji jest również kuchnia wyposażona w niezbędne rzeczy potrzebne do przygotowania i przechowywania posiłków tj. lodówka, kuchenka, przybory kuchenne, czajnik.

Parking znajduje się przed budynkiem z możliwością zaparkowania aut typu bus xxl.

Serdecznie zapraszamy do zakwaterowania się w naszych pokojach.

* Pokoje znajdują się na tym samym poziomie ( parter ).

* Przed budynkiem znajduje się parking pod stałym monitoringiem kamer.

* Bliska odległość do dworca głównego PKP

* Bliska odległość do Areny Lublin oraz Aqua Lublin

* Bliska odległość do Międzynarodowych Targów Lubelskich ( MTL ).

* Bliska odległość do Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego

* W bliskiej okolicy znajduje się Park Ludowy.

* Pełne połączenie komunikacją miejską MPK

Spokojna i cicha okolica, doskonała lokalizacja, monitorowany parking, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim komfortowe i przytulne noclegi – wszystkie te cechy sprawiają, że klienci chętnie nas wybierają spośród pozostałych propozycji noclegów w Lublinie na Meteorze.=============================
Noclegi " Zmierzch"Noclegi Lublinnoclegi | tanie noclegiLublin tanie noclegiNocleg |
=============================